Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom a rendes...

Miért nem tudom a rendes méretre visszaállítani a képernyőm felbontását?

Figyelt kérdés

Tegnap, amikor este kikapcsoltam a laptopom, még normális volt rajta minden beállítás, most pedig hosszában megnyúlt az egész. Nem is tudom rá visszaállítani, hiszen csak két lehetőséget kínál fel méretként, és egyik sem jó.


Mi történhetett? Hogyan tudom visszaállítani? Gondolom az nem függ össze ezzel, hogy tegnap új vírusírtót tettem rá, és hogy pár programot törölgettem a gépről...


Köszönöm!

14/L


2012. ápr. 21. 12:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Összefügghet, mert ha letörölted a képernyőillesztőt (driver), akkor az alap vga-beállításokra áll vissza minden (640x480, 256 szín, esetleg 800x600 felbontás). Te pedig pont ezt tapasztalod, úgyhogy első körben a videokártya illesztőprogramját próbálnám felrakni, mert ez legtöbbször a megoldás.


(legközelebb pedig nézd meg mit törölsz, inkább azt ne amiről nem tudod mit csinál).

2012. ápr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ah, de jó. :S

Akkor erre a programra, amit letöröltem, hogy keressek rá, avagy honnan töltsem le? Tudsz ebben még egy picit segíteni?

2012. ápr. 21. 12:23
 3/16 anonim ***** válasza:

Adatok nélkül nehéz konkrétan megmondani. Windows esetén a Vezérlőpult/eszközkezelő részben le van írva a videokártya márkája, típusa.


A név alapján rá tudsz keresni google-ben is: videokártya neve + driver


Vagy az eszközkezelőben ha duplán kattintasz a videokártyára, az illesztőprogram fülön lehet frissítést letölteni, vagy pedig megpróbálhatod a név alapján a gyártót megkeresni, ők a honlapon minden típus illesztőprogramját megosztják, csak le kell tölteni és futtatni.

2012. ápr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az ATI Mobility Radeon Hd 4500 Series az egy v.kártya típus? Mert nekem csak ezt adta ki.
2012. ápr. 21. 12:33
 5/16 A kérdező kommentje:
Jó, időközbe rájöttem, hogy az, csak sehonnan nem tudom letölteni...
2012. ápr. 21. 12:37
 6/16 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Itt a Keywords-höz mit írjak? Másképp nem enged továbblépni a View Results-on
2012. ápr. 21. 12:44
 8/16 anonim ***** válasza:

Nálam ennyi elég volt:

graphic card - notebook

product - Mobility Radeon Hd 4500 Series

keyword - üres

operating system - win7/vista


Xp-re nincs találat, úgyhogy ha XP-d van akkor passz, esetleg próbáld a win7-es kiadást telepíteni, hátha engedi.

2012. ápr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem jó..

Mindegy, köszönöm szépen, hogy segítettél.

2012. ápr. 21. 12:58
 10/16 anonim ***** válasza:

itt a direkt link, csak egy katt


[link]


feltételeztem hogy WINDOWS 7 64-BIT

ha nem, akkor ne töltsd, hanem írd hogy milyen

2012. ápr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!