Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom a rendes...

Miért nem tudom a rendes méretre visszaállítani a képernyőm felbontását?

Figyelt kérdés

Tegnap, amikor este kikapcsoltam a laptopom, még normális volt rajta minden beállítás, most pedig hosszában megnyúlt az egész. Nem is tudom rá visszaállítani, hiszen csak két lehetőséget kínál fel méretként, és egyik sem jó.


Mi történhetett? Hogyan tudom visszaállítani? Gondolom az nem függ össze ezzel, hogy tegnap új vírusírtót tettem rá, és hogy pár programot törölgettem a gépről...


Köszönöm!

14/L


2012. ápr. 21. 12:13
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Ez a progi amit linkeltél az win 7, de nekem XP van a gépen, és gondolom úgy nem fog működni, mert már az előbb is próbáltam win 7-eset rárakni.

Egy órás lesz a letöltés, azért megpróbálom.

2012. ápr. 21. 19:08
 12/16 anonim ***** válasza:

az majdnem biztos hogy nem jó, de még ha fel is települ sem ajánlom



[link]



Töltsd ki a CAPTCHA-t és letöltés (alul írd be a kódot a képről)

2012. ápr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Rendben, most ezt töltöm, remélem, hogy jó lesz.
2012. ápr. 21. 19:24
 14/16 A kérdező kommentje:
Na szóval, futtattam, azt írta ki, hogy a telepítés befejeződött, de semmi változást nem észlelek.
2012. ápr. 21. 19:52
 15/16 anonim ***** válasza:

egy újraindítás + megpróbálod átállítani a felbontást megint

ha ezeket már megtetted és nem jó, akkormenj az eszközkezelőbe (WinKey+Break), és nézd meg mit ír ki a "Videokártyák"-nál

Egyébként pedig írd le a géped pontos típusát(privátban elküldheted a Service Taget, ha megtalálod)

2012. ápr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Oké, írtam privit.
2012. ápr. 21. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!