Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ki tud olyan programot, amit...

Ki tud olyan programot, amit le lehet tölteni amivel videókat lehet készíteni, zenével együtt?

Figyelt kérdés
És ingyenes legyen a letöltése.
2009. jún. 21. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Windows Movie Maker

Le sem kell töltened.


Start menü/Futtatás/

moviemk

2009. jún. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

A windows movie maker komolytalan program,max alapfeladatok elvégzésére alkalmas.


Norális videoszerkestők ind roppant bonyolultak,és fizetősek.(bár crackerek is vannak a világon)pl


sony vegas,ulead,pinnacle,adobe premier pro,cyberlink power director

2009. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem az volt a kérdés nagyokos, hogy melyik mennyire szar.

Felsorolni más is feltudja, adj neki linket, ahonnan crackelt verziót le tud szedni.

Mert ingyenes kell neki.


Én a felsoroltak közül majd mindegyiket ismerem, mégsem kezdtem el ajánlgatni, mert szerintem bonyolúlt lenne egy kezdőnek vélt embernek... (gondolom ha mát foglalkozott volna videó szerkesztéssel, akkor nem kérdezi)

Azért ajánlottam neki a Movie Makert.


Egyébként fel tudok sorolni több torrent oldalt is, ahonnan le lehet szedni, de lehet nem tudja mi az a torrent, ha tudná már leszedte volna onnan.


Én egyébként főleg TmpgEnc-et használok házi videó szerkesztésre. A Pinnacle, Ulead tiszta erőforrásigényes, nem tudnak többet a tmpgenc-nél.

2009. jún. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Le lehet tölteni torrent nélkül is ingyen,például itt:


[link]


Régebbi verziók nem olyan erőforrás igényesek,erről a tmpgencről meg még soha a büdös életben nem hallottam.


Tényleg bonyolultak a jobbak,ezt én is mondtam.


Szállj le rólam légyszíves,és ne gondold azt,hogy csak neked van eszed.-köszönöm

2009. jún. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem kell a torrenten sem lovagolnod, mert le lehet szedni DC-ről is, rapidshare-ről is, data.hu-ról is.... csak egy példaként említettem.


Egyébként itt érdemes körülnézni videó szerkesztés ügyében:

[link]


[link]


mACSman & Clipper *Hollywood* movies fóruma

[link]


Doom9.org

[link]



A tmpgenc már régóta van a szakmában, profi programjai vannak, ami nem több gbyte meg nem igényel erőművet.

Legfeljebb nincs hozzá 900 darab DVD menü sablon, mint az Ulead-ban, amivel több annak a telepítője meg "tudása":

[link]

[link]

2009. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Nem én lovagoltam a torrenten,hanem te...


Egyébként meg kötve hiszem,hogy ezzel a tmogenc-szel csak a felét is meg lehet csinálni,mint mondjuk a sony vegas 7-el,aminek azért nincsen olyan iszonyatos gépigénye.

2009. jún. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit akar csinálni konkrétan.

Bizonyos dolgokban természetes a Sony Vegas a megfelelő szoftver, de valamikor szívesebben használom a Cyberlink termékeit, sok mindentől függ.

Egy egyszerű házilag felvett DV-AVI ból DVD készítésére pedig bőven elég a TmpegEnc az Ulead meg a Pinnacle helyett.


Mert nem kell ágyúval galambra lőni, ha nem muszáj.

2009. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Aviból dvdre elég akár a dvdflic is.Ingyenes ráadásul.
2009. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Egy egyszerű videóról lenne szó,zenével és képekkel.nem valami film.
2009. jún. 22. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!