Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Láttam sok olyan képet ahol...

Láttam sok olyan képet ahol cszak 1 féle színt hozza ki. Pl. : szem színek stb. Hogy, illetve milyen programmal lehetséges ez?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 23. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Gimp vagy Photoshop biztos meg tudja csinálni. Betöltöd a képet, monokrómmá alakítod, kiválasztod az előzmény ecsetet. Mivel a kép előzménye színes volt, ezért ahol az előzmény ecsetet végighúzod, ott ismét az eredeti színes kép fog visszarajzolódni, míg minden más marad szürkeárnyalatos.
2012. ápr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

21:22-nek,ez éngem is érdekelne,


Léci mutasd meg,hogy Gimpben mivel teszed monokrommá a képet,és ugyancsak Gimpben,hogy hozod be az előzmények ecsetet,köszi.

2012. ápr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Photoshoppal. Ha érdekel, youtubon találsz videót róla, bemutatják, hogy készül. :-)
2012. ápr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem használod Gimpet, és csak a PS-es rutin alapján gondolom hogy a másik professzionális program is képes rá.

Utánanézve igen, csak itt más az eszközök neve:


[link]


Itt a kommentek vége felé van kétféle verzió is leírva amivel megoldható.

2012. ápr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudja a Gimp is :


[link]


ha valami nem világos,írj vissza

2012. ápr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!