Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a nyomtatóm...

Miért csinálja ezt a nyomtatóm, és mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés

Samsung ML-2850D típusú nyomtatóm van. Alapból normálisan működik, de gondol egyet, és hibaüzenetet dob ki, hogy a kézi adagolót kell használnom.

A világon semmit nem állítottam át a nyomtatási beállításoknál, sőt, 10 perccel ezelőtt még rendesen működött (a papírtálcáról vette fel a papírt).

Ráadásul nem először játsza ezt el velem. Most nyomtattam vele, megint normálisan működik.

Tudok vele valamit kezdeni, hogy ne legyen több ilyen, vagy csak pillanatnyi elmezavar ez nála, és nem küszöbölhetem ki?



2012. ápr. 24. 10:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Pillanatnyi elmezavar. A Samsung nyomtatóknál mindennapi. Esetleg más furcsaság?
2012. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!