Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minden indulásnál kiírja ezt....

Minden indulásnál kiírja ezt. Mi ez, nagy a baj? Mit csináljak? [kép]

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 26. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Uninstalláld a McAfee szarságot, és többet nem nyúvad ki.
2012. ápr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valójában azt sem tudom, hogy mi az. Új a laptopom és eleve rajta van egy csomó minden, például ez. Nem mertem letörölni mert ugye, mi lehet ez... :)
2012. ápr. 26. 20:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez egy vírusirtó. Adobe is felajánlja a Flash Player letöltésekor, ha nem veszed ki a pipát, letölti. Biztosan így került a gépedre.

[link]

2012. ápr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ó! Hogyaza... :) Soha nem jöttem volna rá, köszönöm szépen. Ezek szerint nem gond, ha letörlöm, ugye?
2012. ápr. 26. 20:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Telepítsd újra a McAfee-t. Ha meg a géppel együtt volt, akkor dúrd le a francba és tegyél föl valami normális vírusirtót.

Az eredeti windows-zal telepített laptopokat előszeretettel pakolják tele ilyen használhatatlan baromságokkal, ha erről van szó, szedd le mindet, mert csak a rendszert lassítja.

2012. ápr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem gond, ha letörlöd, sőt!

Nézd meg és szedd le a többi marhaságot is, ami alapból fent van.

2012. ápr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Töltsél le Avastot helyette.

[link]

2012. ápr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az Avastot már feltettem, köszönöm a tippet. Akkor azt hiszem, megszabadulok ettől a valamitől :)
2012. ápr. 26. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!