Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért ilyen lassú a gépem?...

Miért ilyen lassú a gépem? Hiába újratelepítés, hiába formázás, hiába nagy üres lemezterület.

Figyelt kérdés

Viszonylag jó gépem van (bár nem értek hozzá műszakilag), de van sok hely a meghajtón, az internet gyors (lenne ha a gép maga nem fagyna). Régen még jó volt, minden szuper volt, extra gyors... Aztán egyre lassúbb kezdett lenni, aztán újra lett telepítve, formázva, hátha... de azóta is ugyanúgy lassú, és ez már elviselhetetlen hogy 5 perc egy mail megnyitása (mert akkor lefagy, mire visszafagy...)

Szóval tud valaki segíteni mitől van?

Megadok műszaki adatokat is, ha leírjátok honnan nézzem :D


Ja, és már vannak programok amiket nem enged telepíteni valamiért, és online-rádiót is csak pár percig hajlandó lejátszani, aztán off, ezaz néha összeomlik, stb... Nem is értem... Régen jó pár évig semmivel nem volt gond!!!!!



2012. ápr. 30. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Először nagytakarítás Ccleanerrel.

Aztán futtasd le a vírusirtót.

2012. ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Előszőr is mijen op rendszer win7 vagy még xp,vista?

menyj a számítógép majd ott ha van akk rendzer tul. ha nincs akk jobb klikk és ott tulajdonságok!

Virus is lehet de ha ujrahúztad meg mindenn akk nem hiszem, vagy megsült a procid valamikor és az miadt lassú,vagy más op rendszert tettl rá mint ami eredetinek volt?és az is okozhatja hogy nem viszi el! A htőjével mi a helyzet lehet egyből annyira nehezen hűt hogy azért lassul be vagy valami más hiba ha nem tudsz mást akk SZERVÍZ!!!

2012. ápr. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
win7 enterprise. újratelepítés előtt xp volt, de már az xp is azért lett újratéve, mert iszonyú lassú volt....
2012. máj. 6. 17:18
 5/13 anonim válasza:
Menj bele: Start menü -> számítógép jobbklikk, tulajdonságok. Ott nézd meg, mennyi ram van benne, mekkora a CPU, és nincs-e esetleg odaírva, hogy Dual- Core vagy valami.
2012. máj. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Futtass le virusirtót.
2012. máj. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Most komolyan... szerinted ha nem tudja, hogy hol kell megnézni a paramétereit a gépnek, szerinted tudja, hogy hogyan futtassa le a vírusirtót ?
2012. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
jolvan, én mondtam hogy nem értek hozzá.... ezer máshoz értek sokkal jobban mint mások, ehhez nem.... na...
2012. máj. 7. 14:56
 9/13 anonim válasza:
nyugi, nem baj, én sem értek hozzá olyan profin, de valamicskét igen :) csináld azt, amit leírtam, mond meg, hogy mik az adatai a gépednek, és tudunk segíteni :)
2012. máj. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Processzor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6550 @ 2.33GHz

2.33 GHz

Telepített memória (RAM): 1,00 GB

Redsz. típusa: 32 bites op. rendsz.


Segített valamit? :D

2012. máj. 30. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!