Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sims 2 jó utat! Ban a fény...

Sims 2 jó utat! Ban a fény palotájában nem jelenik meg a jó boszi, mindig csak a rossz, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha elmegyek a mágia birodalmába,akkor a fény palotájában mindig a rossz boszi van sohasem a jó.

és ha egy rendes sim átváltozik boszivá,akkor o nem tud átváltoztatni más simeket.

Mit tegyek?A játék a hibás?



2012. máj. 1. 09:20
 1/6 anonim válasza:
Nincs is olyan h mágia birodalom a jó utatban!
2012. máj. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi vagyis a Nagyvárosiu életben.
2012. máj. 2. 14:53
 3/6 A kérdező kommentje:
de nem válaszoltál akérdésemre.
2012. máj. 2. 14:53
 4/6 LunaLovegood válasza:
hátt...nem tudom,énvelem is előfordult ez de aztán másnap(igazi,nem simnap:))pedig ott volt a jó boszi,de ha nem tudod így akkor kergesd el a rossz boszit és így talán jön a jó...vagy nem tudok segíteni...
2012. máj. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogy kell elkergetni?
2012. máj. 6. 19:22
 6/6 LunaLovegood válasza:

Nem tudom de valahol azt írták hogy ha rákattintasz van egy olyan opció hogy "űzze ki a fény birodalmából" vagy mi...

Nekem még nem kellett kiűznöm de ezt olvastam...ja és nem tudom miért nem tudod átváltoztani a többi simet...sajna...

De, mondom,nekem másnap már jó volt...úgyhogy nem értem tényleg elég fura...de elképzelhető hogy tényleg a játék a hibás, bár ezt nem hiszem:(

2012. máj. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!