Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baj van a gépemmel?

Mi baj van a gépemmel?

Figyelt kérdés
Már többször is előfordult, hogy amikor fel szeretnék telepíteni egy játékot, azt írja, hogy Nem sikerült, lehet, hogy a memória megtelt, vagy valami hasonlót. A 'C' meghajtó tényleg megtelt, csakhogy, én 'D'-re mentem rá és oda telepítem. Több, mint 12 Gb szabad hely van a 'D'-n és a játék alig éri el a 4 Gb-t, nem értem mi lehet vele. Lehet, csak én vagyok hülye, vagy tényleg van a géppel valami.

2012. máj. 1. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Éppen lehet, hogy a setup file-okat kitömörítené előbb a Docs n Settingsbe, az meg a C-n van függetlenül attól, hogy hova telepítenéd.
2012. máj. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Melyik ez a játék konkrétan?
2012. máj. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez nem eredeti, hanem letöltött játék. éS konkrét többel is megcsinálta a gép például: GTA San Andreas, Left 4 Dead.
2012. máj. 1. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!