Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopot készülök venni,...

Laptopot készülök venni, milyen legyen? Itthoni használatra, netezésre, videók nézésére, stb. Nagy memóriás, gyors gépet szeretnéd, de lövésem sincs mikre kell odafigyleni a vásárlásnál. Olyan 100-130 ezer környékén.

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100-130e környékén nem kapsz te jó gépet inkább egy gyenge középkategóriást ha kapsz.
2012. máj. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"100-130e környékén nem kapsz te jó gépet inkább egy gyenge középkategóriást ha kapsz."


Remélem nem gondoltad komolyan. Az enyémet 95.000-ért vettem és keményen lejátsza a legnagyobb videóformátumokat is, szinte a napjaink játékai is futtathatók, minimális konfiguráción.


A neve: HP Presario CQ56.

2012. máj. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem egy packard bell easy note tk-m van, naon jó :)

ezekre pont alkalmas amiket felsoroltál

és hát igazából nemtom h ezzel a laptoppal kapcsolatban mire figyelj, de naon jó :D

én naon szeretem :))

én még régebben vettem (januárban) akk volt 150 ft most 110 ezerért is láttam ilyet :D

2012. máj. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Packard Bell-em van nekem is...de ez már elég trágya, és akkor finoman fejeztem ki magam. Lassú, örökösen lefagy, nem lehet netezni, és közben egy vidót elindítani, nem lehet két dogot csinálni rajta egy időben, pl. nem indíthatok word-öt ha nyitva van a fényképnézegető..mert lefagy, és lefagy,és örökösen lefagy. Annyira utálom, hogy néha kibsznám az ablakon..Vittem szerelőhöz is,az rakott bele memoriát, de adott a szrnak egy pofont, semmi nem lett jobb tőle. Eldöntöttem kicserélem.
2012. máj. 4. 09:36
 5/10 anonim ***** válasza:

#2 válaszolónak.

Én nem mondtam hogy szar gépeket kapsz, én azt mondtam hogy egy gyenge középkategóriás gépet kapsz.És hát a te hp-d is az én dellemmel együtt ebbe a gyenge kategóriába esik, sajnos.Lejátsza a legnagyobb videoformátumokat, meg egy-egy újabb játékot is de a hadvere elég gyenge a mai hi-tech miatt.Egyébként ha FullHD Blue-Ray filmet játszok le néha akad de azért szeretem a gépemet úgy ahogy van.

2012. máj. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5-ös, én vagyok a #2-es.


Nem mondtam én hogy szar, csak azért a középkategóriánál egy picit feljebb van. :)

2012. máj. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem Samsung series 3-as darabból van egy itthon. Egy hónapja van meg, és eddig egy panaszom sincs rá. 4GB ram, sandy bridge-es processzor, 500GB HDD, Geforce GT520 MX. Arra használom, amire te is szeretnéd majd. Kb. 120000 forint volt. Olvass sok tesztet, és nézz utána mielőtt megveszed, és akkor nem fog meglepetés érni. Én is legalább két hónapig válogattam, meg olvasgattam mire rátaláltam erre. Garanciára is érdemes oda figyelni, az a legjobb ha 3 év van rajta. Én a laptopomra 5 év garit kaptam, de remélem nem lesz rá szükségem.
2012. máj. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. máj. 4. 19:56
 9/10 Szentpeter ***** válasza:

Általános felhasználásra nem kell erős laptop ( azok 200 ezer felett tanyáznak )


Érdemes az ár és érték arányokat nézni, ez a laptop már egy kiindulási pont lehet


[link]



Az árgép.hu korrekten sorolja fel a lehetőségeket..


Van benne videokártya, i3-as proci, és windows 7 op telepítve



Ez egy nagyon korrekt ár



Érdemes megnézni hogy van-e üzlet ahol kamatmentes kölcsönért megvásárolható

2012. máj. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi neked is!:-)
2012. máj. 6. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!