Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Te milyen laptopot választanál?

Te milyen laptopot választanál?

Figyelt kérdés

Kb 150k-ig, nem a játék a fő cél, de nem baj, ha néha tudok egy keveset játszani, jövőre megyek egyetemre proginfóra.

Ballagási ajándékként választhatok egyet, de nem vagyok annyira otthon benne, tudom, mi mit jelent, de a "kis trükköket" nem ismerem.


2012. máj. 5. 21:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és egy "gamer" gép, amivel viszonylag jól lehet játszani, az mennyibe kerül? Nem laptop, hanem asztali.
2012. máj. 5. 21:54
 2/6 zsomkovacs ***** válasza:

[link]


Ez például egy elég jó gép. Nekem nagyon hasonló van, egy kicsit gyengébb processzorral és videokártyával, ugyanebből a szériából. Az akku meglepően sokat kibír, jegyzetelés közben akár 4 órát is, de ha kell, akkor meg elég erős akár játszani is. A hűtése is korrekt, nem hangos, de nem igazán melegszik 50-55 fok fölé normál körülmények közt. Programozni szintén jól lehet rajta (én is programtervező informatikus hallgató vagyok).


Asztali gépet játékra kb. 150.000-ből már elég jól össze lehet dobni.

2012. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kösz, nem tűnik rossznak.

Mekkora a különbség az i3 és i5-ös procik között?

2012. máj. 5. 22:13
 4/6 lindmayer ***** válasza:

itt egy kicsit olcsóbban megkapod: [link]

a mobil változatban nincs nagy különbség az i3 és az i5 között

amúgy asztaliba jobbat össze lehet állítani, főleg akkor ha van monitorod, de még avval együtt is jobbat össze lehet állítani, de viszont azt nem tudod hordozni

2012. máj. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi neked is! És érdemes bele plusz ramot kérni?

Igaz 4 gb se kevés, de azért mégis, ha érdemes pár pluszt, akkor az nem drága.

2012. máj. 6. 09:40
 6/6 Szentpeter ***** válasza:

Úgy lehet korrekt választ adni, ha tudni lehet mire lesz használva a laptop...

140 ezer forintért már korrekt laptopot lehet kapni, szerintem a proci teljesítménye az egyik legfontosabb..


i3-as proci már elég kell legyen mindenkinek, mint általános felhasználó


Aki ennél többet akar, annak mélyen a zsebébe kell nyúlni



Aztali gémer gép ( annak aki rendszeresen játszik ) 150 ezer körül már össze lehet rakni



- egyébként itt már minden számít, a ház a hűtés, a táp, minden )

2012. máj. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!