Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy Dell Inspiron laptopom...

Van egy Dell Inspiron laptopom és a videokártyája nem elég erős pl. a GTA4 rendes futtatásához. Hogyan lehet ezen segíteni, hogy hogy legyen erősebb hogy futassa?

Figyelt kérdés

A laptop Dell Inspiron N5110

Proci: intel core i3 2.2ghz

videokártya: intel hd grapics 3000

Memória: 4GB



2012. máj. 6. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Az integrált kártya mellett nincs benne nvidia kártya? Mert nekem az i5-ös van meg ebből a szériából és van benne egy rendes videókártya is az integrált mellett. Igaz GTA 4-et nem próbáltam de sok mást igen és nem volt velük gond
2012. máj. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem egy jobb dedikált kártyával se menni normálisan a GTA IV, mivel elég pocsékul van optimalizálva windows-ra.
2012. máj. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vannak patch-ek amik javítanak rajta de tényleg igaz h úgy sose fog menni mint ahogy kellene neki
2012. máj. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ebbe csak integrált van. Kösz a válaszokat!
2012. máj. 7. 19:23
 5/7 anonim válasza:
biztos vagy benne? n5110-be kellene egy nvidia is ha mostanába vetted... és am ha rákeresel youtubeon akk van i3 intel 3000-rel ami gta 4-et futtat.. szal eleve mennie kell
2012. máj. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha van benne egy másik, azt aktiválnom kéne vagy vmi ilyesmit?

Néztem videókat, és vmit kell csinálni a játék mappájában és elvileg jobb lesz.

2012. máj. 20. 19:04
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy teljesen új, most lesz 1 hónapos.
2012. máj. 20. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!