Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » HP vagy Dell? Melyiket válasszam?

HP vagy Dell? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Laptopot vennék, ez a két márka között hezitálok, most a specifikációtól eltekintve szeretném kérdezni, hogy melyik a megbízhatóbb, jobb márka.
2012. máj. 6. 23:12
 1/3 anonim válasza:
Nekem Dellem van de volt HP-m is, mindkettő jó, de a Dell jobban bejön. Ajánlom az Inspiron N5110-et
2012. máj. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem HP-m van, meg vagyok elégedve vele. A következő előreláthatólag Dell lesz. Sokmindent szerettem volna már az eddigi gépeimnél, ezeket meg is kaptam vagy komprumisszumot kötöttem. Egy dolog eddig még nem teljesült, halk legyen a gép. A HP (DV6) hangos, de szerencsére nem a leghangosabb.

Egyik márkával sem nyúlhatsz nagyon mellé.

2012. máj. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is Dell Inspiron N5110-em van és abszolút meg vagyok vele elégedve :) A windows-al nem vagyunk mindig azonos véleményen de az már más dolog :)
2012. máj. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!