Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet beállítani, hogy...

Hogyan lehet beállítani, hogy a gépen a többi felhasználó ne tudja elérni a dokumentumaimat?

Figyelt kérdés
Már beállítottam a jelszót magamnak, szóval nem tudnak belépni, de a sajátgépből be tudnak nézni a mappámba és még törölni is tudnak, legalább is a többi rendszergazda. Ezt kéne megakadályozni. Windows 7 32bit.

2012. máj. 8. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

"legalább is a többi rendszergazda"


Rendszergazda csak egy van, nem?

2012. máj. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rámész a mappára.Jobb klikk > tulajdonságok > megosztás > saját használatúvá tétel > alkalmaz


Utánna megadod a jelszót.Nekem XP-m van de ez alapján hátha betudod állítani win 7-en is

2012. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem. nekünk 3 rendszergazda van, vagyis mindenki az.


Nekem nincs olyan hogy saját használatuvá tétel :(

2012. máj. 8. 17:02
 4/5 A kérdező kommentje:
illetve a megosztásnál cask az én nevem van, de mégis meg tudják nézni mások is. szerintem a "biztonság" menüpontban kéne állítani vmit, de csak így nem merek.
2012. máj. 8. 17:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam ezt a dolgot.Beléptem egy másik felhasználóval és azokba a mappákba be sem engedett lépni amiket saját használatúvá tettem.Ha van olyan hogy helyi megosztás és biztosnág akkor ott próbálj csinálni valamit
2012. máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!