Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sapphire Radeon 4870 x2 2gb...

Sapphire Radeon 4870 x2 2gb videó kártyám van ha rendesen használom mennyi lehett az élettartalma (amíg el nem romlik)?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt korrektül meg is válaszoltad. Míg el nem romlik :)))


Ezt tényleg csak tippelni lehet, mert van amelyik a vásárlás napján megadja magát és van amelyik 10 év után is megy...

2012. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"mennyi lehett az élettartalma"

Ere térjünk vissza egy hét múlva, addig befejezem a tanulmányaimat a Delhi jósdában.

2012. máj. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Gyors voltál:) 10év az korrekt lenne főleg ha nincs húzva és rendesen hűtve is van.
2012. máj. 8. 17:33
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy átlag élettartamra lettem volna kíváncsi,ha valakinek hasonló kártyája van vagy volt mit tapasztalt róla.
2012. máj. 8. 17:42
 5/10 anonim ***** válasza:

Csináljál már átlagot az egy nap és a 10 évből. 5 év....


Tök mindegy, mert a tiéd nem attól fog tovább üzemelni, hogy mi az átlag!

Haveromnak az ugyanolyan vinyója 1 évig ment, az enyémet 6 év után tettem le, mert újat vettem.

2012. máj. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy átlag élettartam, van 17 éves kártyám, ami még mindig megy. Nabumm, ebből hogy vonjak átlagot?
2012. máj. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Átlag mindig van, csak nem ér semmit és az ég világon semmire nem jó, csak lehet belőle egy f@sza kis táblázatot csinálni és itt ilyen semmilyen kérdést feltenni....
2012. máj. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Átlag élettartamot senki nem fog itt mondani, de ha minél alacsonyabb hőmérsékleten használod a kártyát, és nem tuningolod meg hasonló hülyeségek, akkor direktbe nem rövidíted az élettartamát :)
2012. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha gyári a hűtő akkor eléggé kevés. Én 2 éven belül reballoztatnám az egészet és hűtőt tennék rá, vígy magonként vagy egy olyat ami mind 2 magot hűti egyszerre pl accelero extreme
2012. máj. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor most hány év :) (csak vic volt) kössz mindenkinek.
2012. máj. 8. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!