Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a laptopom baja, ha...

Mi lehet a laptopom baja, ha kis szines vonalak jelennek meg rajta?

Figyelt kérdés

ma vettem egy használt boltba ezt a laptopot. annyi volt elvileg a hibája, hogy az aksija szar, de az engem nem zavar, mert úgyis csak itthon akarom használni. szóval nem értek egyáltalán a gépekhez, ezért is kérdezem,hogy járt-e már gy valaki? mitől lehet ez? fujitsu siemens a laptop. egybéként tényleg nincs vele semmi baj, meg is vagyok elégedve vele, csak ennyi. először még csak 2-3 vonal jött elő, de ahogy egyre többet használom, egyre több.apró kis rózsaszin és zöld vonalak, és mozognak is.

holnap visszaviszem a boltba, mert van rá fél év garancia, és az eladó is mondta, hogy bármi baj van vele nyugodtan vigyem vissza. csak mégis, ötlet esetleg, hogy mi baja? ja amúgy ott telepitette rá a cuccokat, windows 7 van rajta, és ott még semmi baja nem volt..:S



2012. máj. 8. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem régi hp laptoppal volt, hogy csíkos lett a képernyő. Szerintem a monitorja hibás, vagy a videó kártyával nincsen minden rendben.
2012. máj. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az az érdekes hogy csak mozgásra kezd el ilyen lenni. pl szép tiszta a képernyő, és megmozditom az egeret, és ott, körülötte lesz ilyen. most megpróbáltam azt, hogy képernyőkimélőt állitottam be, van egy olyan, hogy buborékok. és tök szép tiszta az egész, csak a buborékok belseje ilyen.:S
2012. máj. 8. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!