Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet képet berakni a...

Hogyan lehet képet berakni a letöltött zenéhez?

Figyelt kérdés
Telefonomra úgy szoktam letölteni zenéket, hogy neten átkonvertálok egy youtubeos videót és ugy rakom rá a telefonra, de így nem jelenít meg képet ha telón hallgatom... pl albumborítot nem rak ki. ezt hogy lehetne megcsinálni hogy tegyen oda?

2012. máj. 9. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jól értem először letöltöd a videot hangban, rárakod a telefonra és ehhez akarsz képet tenni?

Ugy nem jó, hogy ha neked a video képi anyaga is megfelel, akkor a videot hanggal együtt töltöd le és ugy rakod a tlf-ra? Mert erre sok megoldás létezik.

2012. máj. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
neeem! nem videót akarok, hanem zenét..mikor telón megnyitom, akk legyen ott pl annak az albumnak a borítóképe a zenénél... [link] <<<itt pl. a fehér cd helyén egy kép legyen... és ezt nem tudom megoldani, bnőmnek nokia 5230-asa van és azon be tudsz hozzá állítani képet...de az enyémen nem tudok.(x10 mini pro)
2012. máj. 11. 15:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak számitógép segitségével megy.

XP-nél Windows Movie Maker-be, W7-nél meg Windows

Live Movie Makerbe betallózod egyásután sokszor a képet, majd a zenefájl-t és lemented. Igy amig a zene tart, a kép végig látható lesz.

Az eredmény ugyan wmv videofájl lesz, de azt átkonvertálhatod olyan fájllá, amire harap a telefonod, azaz fel tudod rá tölteni.

2012. máj. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!