Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehetne ezt megcsinálni...

Terrormaci kérdése:

Hogy lehetne ezt megcsinálni újratelepítés nélkül?

Figyelt kérdés
World of Warcraft-al játszok(3.3.5,Tauri,reborn).Multkor megakartam nézni a legratyibb felbontásba hogy milyen,és mikor beállítottam kikapcsol a monitor,nagy feketeség.Azt tudom hogyha windows mód ba raknám akkor jó lenne csak azt hogy tudom megoldani úgy hogy nemlátom a képernyőt?Pl ha lepatch elem akkor talán beállítja az optimális felbontást,vagy vmien alapot, vagy marad a régi?
2012. máj. 9. 14:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Utólag észrevettem egy-két helyesírási hibát.Bocsi!
2012. máj. 9. 14:26
 2/5 Csiß ***** válasza:
Probald meg torolni a chace es a wtf mappat.minden beallitas ugrik (addon beallitasok pl. (tort wowon lehet a key bindek is)) de elvileg megoldja a problemat.Ha nem akkor irj es raneyunk ujra.
2012. máj. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
probáltam a cache mappa törlését,nemjó sajnos
2012. máj. 9. 15:16
 4/5 A kérdező kommentje:
ahh a WTF mappa törlése rendbehozta.Köszönöm nagyon-nagyon a helpet :)
2012. máj. 9. 15:20
 5/5 Csiß ***** válasza:
nincs mit:) azért írtam mindkettő mappát mert nem voltam biztos benne hogy melyik tárolja a beállításokat.
2012. máj. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!