Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » J&W minix notebook-ot hová...

J&W minix notebook-ot hová vihetek garanciális javíttatásra, ha bezárt a webáruház, ahol vettem?

Figyelt kérdés
Csak számlám van, külön garancialevelet nem kaptam.

2012. máj. 11. 09:51
 1/4 Pj0tr ***** válasza:

Az ciki.

Bocsánat, de egy noname webshopból vásárolni egy noname netbookot (nem notebook) nagy butaság volt.

Magyarországi képviseletet nem találtam a cég honlapján. ( [link] Mennyi idős is a ketyere?

Szerintem nem tehetsz semmit. Esetleg más forgalmazókat (akik árulnak ilyet) megkérdezel, hogy tudnak-e segíteni. De ha pl nem a hivatalos márkaképviseleten keresztül jött be az országba akkor szinte tuti bukó.

2012. máj. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sikerült megoldani. A garanciális javításokat még vállalják, csak a webshop szűnt meg.

Egyébként nem értem ezt a netbook/notebook dolgot...

Dupla magos processzor, 320GB winch., 2GB RAM. Oké, kicsi és nincs optikai meghajtója, de ha netbook lenne, nem az szerepelne a dobozán is?

Azért köszi :)

2012. máj. 12. 23:06
 3/4 Pj0tr ***** válasza:

Azt ugye vágod, hogy pl a telómban is két mag van, szóval az nem jelent semmit. A netbook, mint a neve is mutatja arra való, hogy netezz, zenét hallgass esetleg végigszenvedj egy nem éppen HD filmet. Előnye a notebookhoz képest, hogy nagyon sokáig bírja az akksija, de pl gépigénesebb programok, vagy játékok már nem nyerőek rajta.

És ne értsed félre nem leszólni akartam, mert megvan a létjogosultsága a dolognak, inkább csak fogalmakat tisztázni :)

UI: Örülök, hogy sikerült elintézni.

2012. máj. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Persze, értem. Tisztában vagyok vele, hogy 60e Ft-ért mit kap az ember és ez nekem meg is felel. Csak ahogy írtad is, ez a fogalom része, ami dühít. Azért írtam le, hogy mi van benne. Nem értem ők miért nem azt írják rá akkor, miért fórumokon kell kérdezgetnem mit is vettem tulképpen.

Szép napot!

2012. máj. 15. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!