Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet a programozható...

Hogy lehet a programozható gombokat megváltoztatni ennél a billentyűzetnél? Mert megnyomom a "zene"gombot, elindította a VLC-Media lejátszót, de én azt szeretném hogy a Winampot indítsa el, lehetséges a változás?

Figyelt kérdés
www.geniusnet.com/wSite/ct?xItem=17627&ctNode=1190&mp=10

#billentyűzet #játék #Genius #KB-G235 #Billentyűzet FPS/STG online
2012. máj. 11. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
asszem ezaza progi az: [link]
2012. máj. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és azon belül melyik? mert több fajta van
2012. máj. 11. 20:08
 3/4 anonim válasza:
Válasz ki egy zenét, jobb klikk--> Társítás-->Alapértelmezett program választása--> ott válaszd ki a Winampot. okéz mindet. Ha nem akarod, hogy elfelejtse ezt a beállítást, "Mindig a kijelölt program...." részt pipáld ki! Nekem működig ez !
2012. máj. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az a baj ha megnyomom a gombot akkor a shell32.dll-t nyitja meg, azt társítom a winamphoz vagy akármilyen lejátszóhoz, akkor beteszi a lejátszólistába és megpróbálja lejátszani... =/
2012. máj. 13. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!