Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 indulási probléma?...

Windows 7 indulási probléma? (lent) fontos!

Figyelt kérdés

Amikor indult, elkezdett frissiteni, kiirta hogy faluure configuring windows updates, alatta reverting changes, és h ne kapcsoljam le a gépet, és már egy órája megy ezzel a felirattal.. Safe modba probáltam a servicesnél kikapcsolni az update-t de nem lett jobb.


Valaki tudna segiteni?



2012. máj. 12. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
a géped lassú?
2012. máj. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem, semmi baj vele. Régebben mindig gyorsan megcsinálta ezeket a frissítéseket, de kikapcsoltam mert zavart, és ki volt kapcsolva most is, azért nem értem hogy egyáltalán hogyan inditott el frissítést..


És sajnos live cd sincs win7hez ugyhogy belenyulkáni se lehet.. Safe modban pedig nincs hozzáférés az update-hoz

2012. máj. 12. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!