Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » FONTOS. Mi a probléma?

FONTOS. Mi a probléma?

Figyelt kérdés

Szeretnék kinyomtatni egy szöveget, és mikor bedugtam, és bekapcsoltam a nyomtatót, azt írta ki, hogy a telepítés sikertelen volt, és nem is adta ki a nyomtatót az eszközök közé,szerintem valamilyen programot kéne hozzá telepíteni. Ha nem akkor mit csináljak, ha igen milyet?Ja és a nyomtatóm: Canon i560

Előre is köszi a válaszokat! :)


2011. okt. 9. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. okt. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, köszi a honlap jó, de mit is kell itt csinálnom?
2011. okt. 9. 09:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Kiválasztod az OS t vagyis a Windows od milyen pontosan

aztán a nyelvet Hungarian (magyar)

aztán letöltöd lehet lesz egy szerzödés azt Accept vagy Agree zed általában bal oldali gomb és akor lejön a driver feltelepited és kész is (ujrainditani is lehet kell)

2011. okt. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kiválasztod, hogy milyen op.rendszert használsz és a nyelvet pl. magyarra, aztán 'Submit'.

Ha XP-d van, akkor hármat ad, amiből a 2. kell neked. (A 3. egy leírás a nyomtatóról, amit gondolom, hogy megkaptál 3D-ben. Az első meg valami képnyomtatást segítő program.)

2011. okt. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha Win7-em van?
2011. okt. 9. 10:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező ennyire nem érted. Ha WIN 7-ed van akkor a honlapon az első kérdés pont ez és ott a válasz Windows 7. Ez a második a sorban. Még valami kérdés...
2011. okt. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na jó, mostmár érzékeli a nyomtatót, programot is letöltöttem....Csak éppen rányomok hogy nyomtatás, és nem reagál semmit, csak az ablak tűnik el amiben a nyomtatási beállításokat kezelem.
2011. okt. 9. 14:06
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, működik azóta is. :D
2012. márc. 27. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!