Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sajnos nem tudok a digitális...

Sajnos nem tudok a digitális fényképezőmről videoképmentést átvinni a pc-re. Létezik erre valami megoldás, vagy ez alapból nem működik?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem mi az a videoképmentés, gondolom videofelvételt akarsz felmásolni gépre,de a fényképezőt usb-n keresztül a gépre dugva ez nem sikerült.

Akkor próbáld meg ,hogy kiszeded a gépből a memóriakártyát és egy kártyaolvasóba berakod,majd felmásolod a gépre.

2012. máj. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet,kártyaolvasót még nem próbáltam.

Am a videókat fel tudom másolni minden további nélkül,csak a videó adott pillanatában készített pillanatképet nem.

2012. máj. 14. 12:13
 3/3 anonim ***** válasza:

a kártyaolvasó a tuti


egyébként ha elfogadsz tőlem is egy tippet, akkor nem a videokamerával készíted a pillanatképet, hanem a gépen lejátszod a videót és a lejátszóprogram hasonló funkcióját használod

így utólag kényelmesen lophatsz képed a videódból

(ahogy filmekből is szokás tenni)

2012. máj. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!