Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win 7 ultimate servispack1...

Rock0 kérdése:

Win 7 ultimate servispack1 van a gépemen eredeti találtam a neten servispack2 öt win 7 re ha telepitem nem kárositja az eredeti windowsot?

Figyelt kérdés
Megmarad e a gépen minden program változatlanul ha telepitem a win 7 sp 2 öt most eredeti sp 1 van a gépemen köszönöm
2012. máj. 14. 12:34
1 2
 1/13 Csiß ***** válasza:
Szerintem win7-hez még nincs sp2.De lehet tévedek.
2012. máj. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a bitware oldalon találtam ezt irja win7 ultimate sp2 vagy akkor átverés nem igazán értek hozzá de köszi a választ
2012. máj. 14. 12:51
 3/13 A kérdező kommentje:
de ha mégis létezik akkor kárositsa e az eredeti win 7 et letöltöttem de nem lehet futtatni ki kell irni mert ahogy futtatni akarom kinyilik a dvd író és kéri tegyek be lemezt nem tudom mi ez akkor
2012. máj. 14. 12:53
 4/13 anonim ***** válasza:

bitware egy torrent oldal. Bár nem vagyok ott regisztrálva, de egyéb oldalakon, se magyar, se külföldi, nincs Windows 7 SP2.

Kétlem, hogy pont nekik lenne.


Ha eredeti windowsod van, hagyd a fenébe. Nincs rá szükséged. Majd ha lesz hivatalos SP2, azt töltsd le.

2012. máj. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Csiß ***** válasza:
Ha eredeti a windows akkor elvileg frissítés formájában majd letöltődik a masinádra mikor megjelenik.(elvileg)
2012. máj. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi akkor ez átverés de ha tudnám hogyan lehet átküldeni én átküldeném a programot letöltöttem ezt irja win 7 ultimate Pre SP2 IE9 Lite x86x64 activate auto ..ISO HUN
2012. máj. 14. 14:03
 7/13 A kérdező kommentje:
SWZ torrent oldalon is fenn van oda ingyenes reg van nem kell meghiovó
2012. máj. 14. 14:05
 8/13 anonim ***** válasza:
Nincs és nem is lesz hozzá services pack, win8 lesz amit ha ugy veszünk win7 services pack2. Services packért nem kell fizetni, de egy új op. rendszerért (ami lényegébe az előző megváltozott külsővel) fizetni kell, így többet nyer a microsoft.
2012. máj. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Csiß ***** válasza:
Ezt a nem lesz sp2 win7-hez dolgot honnan veszed?:) Azért mert majd jön a win8 még nem szűnik meg a win7 támogatása :P
2012. máj. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

# 8/9


"Zseniális" gondolatmenet. És szerinted majd mindenki rohan a boltba megvenni az új op. rendszert?


A Windows 8-nak már így is kétséges a fogadtatása, sokan még jelenleg is Windows XP-t használnak, pedig Windows 7 is kint van már olyan 2,5 éve.

2012. máj. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!