Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez milyen számítógép? Gigabyte...

Ez milyen számítógép? Gigabyte GA-H61M-S1 alaplap,2GB 1333MHz DDR3 RAM Kingston (2x),1TB Seagate 3.5" 7200rpm 64MB SATAIII winchester, Intel Core i3 3.1GHz processzor, Gigabyte GV-N210SL-1GI 1GB DDR3 videókártya, Cooler Master GX550W 550W tápegység

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!

2012. máj. 17. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mire kell, mennyibe kerül és új-e, vagy használt.


Egyébként kifutó alkatrészekből épített gép, ami netezéshez, filmnézéshez, egyszerűbb alkalmazásokra tökéletes, mai játékok futtatására viszont szinte alkalmatlan.


Két eset lehetséges az árával kapcsolatban: ha a kereskedő szabadulna a raktárkészletébe ragadt régi alkatrészektől, és komoly kedvezményt ad a "listaárból", akkor jó vétel lehet - ha nem kell játékra.


Ha viszont minden alkatrészt elszámol listaáron, akkor hasonló összegből kaphatsz sokkal jobbat is.


A tápja pedig túl nagy.

2012. máj. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Játékra kéne főleg,és az alkatrészeket én válogattam össze az Aqua.hu-ról de nem biztos, hogy onnan szeretném venni.Egyébként újat szeretnék nem használtat.
2012. máj. 17. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha árkeretet irsz öszeraknak neked egy legjobbat keretben

Ipon webshopból vásárolj szerintem

Jobb vga kel bele

2012. máj. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Árat irhatnál

jobbat lehetne az biztos

de hogy mennyivel azt csak pontos keretel tudjuk


.

Amugy ramból KIT be ved

hdd menyi? 1TB kell? ha 20ezer kb rendbe de amugy nem anyira éri meg ha játékra lesz

letoltésre se kevés a 500gb

videokártya 7750 is beleférne legaláb szerintem

vagy 6750 ddr5 legalább

táp bôl gx 450 is jó

de chieftec ctg 400w is elég ehez

Proci nem muszály i3

dolgozol vele? intel kel? 1155 ös legaláb?

amd jobb lene játékra

jobb vga is beleférne akor

2012. máj. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amd fx 4100 pl jó

vagy phenom x4 960T féle

.

intelnél meg 1155 ara irom hogy ne 1156 os i3 at vegyél nem olyan erös mint egy Sandy Bridge (1155)

alaplap meg elég egy 10ezer körüli H61 es is

msi, asus, asrock

(gigabyte ot ne nagyon vegyél)

/Jó látom h61 es alaplap amugy és gondolom nem drága tipus/

2012. máj. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!