Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyon magas a Videókártya...

BorcsokJ kérdése:

Nagyon magas a Videókártya hőmérsékletem? (képek csatolva) És ez alapjáraton? Ha magas mi a teendőm? A gép 1 hete portalanítva lett! És ha gondol egyet akkkor le áll!

Figyelt kérdés

[link]


[link]

A gépet már kivettem a számítógép asztalból és az oldalát is le vettem! A vízhűtés nagyon drága vagy esetleg más megoldás?



2012. máj. 7. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan meleg, lehet ez a kártya pont a melegedős fajtába tartozik. Amúgy hogy az Istenbe 19 fokos a processzor?
2012. máj. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 asdelmagad666 ***** válasza:
az nem gáz ha 65c° mert nekem is akörül szokott lenni. bár ha műár játék után nézed meg ami persze igényli a videokártyát és utána 80 körüli akkor lehetnek gondok!
2012. máj. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az nvidiák ilyenek nekem is 65 fok
2012. máj. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 19 fokos processzor tényleg odabasz.
2012. máj. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom! Attól is féltem csak nem volt jól bekötve az lcd a gépházba ilyen 73at mutatott!.:) Na akkor azt ki is kötöttem mert én sem tudom jól bekötni!.:) most is csak 25 fokos!.:)És akk nem kell vmi hűtés a vidikarira?.:)
2012. máj. 7. 16:44
 6/8 A kérdező kommentje:
[link] Itt van!.:) Itt se magas csak a vidikártyámé! És az zavar h ha el kezdek játszani akk nem megy fejjeb nem merem kipróbálni ne h szétkúrjam!.:)
2012. máj. 7. 17:21
 7/8 asdelmagad666 ***** válasza:
Ne parázz semmi baja nem lesz maximum 85% ig bírnia kell esetleg 90is de akkor már gondok vannak :D
2012. máj. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 asdelmagad666 ***** válasza:

[link]

tessék remélem megnyugodsz mert nekem néha játék közben felmegy 70ig is :)

2012. máj. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!