Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptopot válasszam...

Melyik laptopot válasszam ezek közül? (egyetemi dolgok, játékok kiváló beállításokon, photoshop, cubase) nettóban tudom venni

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2012. máj. 17. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
játékok kiváló beállításokon, ja viccnek jó volt.
2012. máj. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valahogy úgy. Játék kiváló beállításokon. Akkor ne is vegyél laptopot...
2012. máj. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lindmayer ***** válasza:

miért hordjátok le a kérdezőt?

amúgy ez a kifejezés eléggé szubjektív, a kiváló beállítás nálam azt jelenti, hogy olyan grafikai beállítás használata az adott hardveren, hogy az ne akadjon

és mivel ezekben csak 1366*768os kijelző van, ezért minimális beállításokkal a legújabb játékoknak is el kell futnia

de én a helyedben várnék egy kicsit az új amd-s procik teljesítményadataikra

2012. máj. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos a fent szerepelt gépekben nagyon rossz a videó kártya. Játékok terén ennek a gépnek a videó kártyája SOKKAL jobb. [link]

GT525m: [link]

GT555m: [link]

a lap alján megtalálod a játékok tesztjeit. 1366x768 as felbontásban minden játék elmegy maximális részletesség mellett gond nélkül. Az i5meg bővel elég. Nekem is i5 van vissza véve a gyári 2,4ghz-ről 2ghz-re, és minden játékhoz és programhoz elég.

2012. máj. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

1. és 2. válaszolónak:bocsánat,én fogalmaztam rosszul.úgy értettem,hogy akadás nélkül menjenek a játékok.

2012. máj. 18. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!