Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és Játék...

13 éves vagyok és Játék fejlesztő akarok lenni Californiában csak még azt nem tudom hogy oda mekkora eséllyel vennének fel meg hát hogy az mennyit keres mit kell csinálni meg ienek amúgy a Blizzard ra gondoltam meg hogy ahhoz medigg kéne tanulnom?

Figyelt kérdés

2012. máj. 20. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Még várj úgy 3-4 évet és megjön az eszed addig hadd ezt.

Az nem olyan könnyő amilyennek hiszed, meg nem lesz csak belőled úgy játékfejlesztő...

2012. máj. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Maximálisan egyet értek az előzővel.
2012. máj. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Ehhez az is szükséges, hogy megüresedjen ott egy állás. Nem úgy működik, hogy odamész és mondod, hogy vegyenek fel. Meg persze az ottani álláshirdetésekre rengetegen jelentkeznek, tehát nagyon jónak kell lenned a témában, ha be akarsz jutni.
2012. máj. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
:DD ez jó vicc
2012. máj. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztos hogy figyelembe veszik kérdező, és így semmi esélyed.
2012. máj. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
először: te sose fogsz oda bekerülni, mert ha 7. -esen ( ha csak meg nem buktál...) ilyen helyes írással rendelkezel, akkor ajánlom a szakmunkást. Mert még hiba javító is van az oldalon, de még így írsz... Másik oda emberek milliói akarnak jelentkezni, jobbnál jobbak, sokat kéne tudni ahhoz hogy oda pont te bekerülj. És még lehet hogy nincs tf sincs.
2012. júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Először kezdj el ismerkedni a programozással. Kezdésnek ajánlom a scratch online felületet, megtanít a logikára, erről szerintem lesznek videók a jútyubon. Ha ráéreztél akkor belemehetsz a C-programozásba. Ehhez ajánlok sok-sok tutorial videót szintén a videópotálon(van magyar nyelvű) illetve Brian W. Kernighan "A C programozási nyelv" - könyvét amit a fejlesztő írt és használható ha valaki kapizsgálja már.

A mihez tartás végett, kezdésnek a c-t azért ajánlom hogy a memória kezeléssel megismerkedj ugyanis rengetegen kihagyják és nagy problémát tud okozni.

Ha már belejöttél ajánlom a java-t.

Ami a legfontosabb, csakis önerőből tanulhatod meg igazán a programozást rengeteg és folyamatos gyakorlással amire a legjobb tipp: "Mindig találj ki valami semmilyen programot". Angol nyelv tanulása kötelező ugyanis a parancsokat és funkcióit az alapján érted meg. Továbbá nem lelombozásképp, de egyetem nem fogja neked megtanítani a programozást.. csak az alapot amire építhetsz és erről kapsz csak papírt VISZONT! fontos megszerezni (kínkeservesen). Állás tekintetben ha ilyen korán elkezdesz folyamatosan tanulni/gyakorolni akkor tudásod meglesz ahhoz hogy cégek által meghirdetett "betanító" program kereteken belül (Pld.: Prezi JUMP) felhívd magadra a figyelmet. Még diploma előtt rengeteg módon tudsz álláshoz jutni szakmán belül, de a nagy cégek mint pld a Blizzard , több év komoly pozíciójú referenciát követel meg.

Zárás: Sok önszorgalom és angol tanulás még diploma előtt meghozza bőven gyümölcsét és ha már diploma is megvan akkor már 25 évesen bőségben élhetsz :) Sok sikert!

2014. szept. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Na le telt 4 év most mi szeretnél lenni? Harcoltál érte? remélem igen.
2016. nov. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ezt a kérdést én tettem még fel és szakumnkást végeztem de azért sajnálni nem

kell jelenleg németországban 4000-5000eurot viszek haza havonta és így elég ha játszok blizzard játékaival

2017. jún. 16. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!