Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Android fejlesztőkörnyezetek?

>_< kérdése:

Android fejlesztőkörnyezetek?

Figyelt kérdés
Elsősorban C, C++ és Java nyelvekre érdekelnének Android fejlesztő programok.

2012. máj. 12. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Eclipse + Android SDK.

Cáfoljatok meg, de androidra Java-ban kódolunk.

2012. máj. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Eclipse + Android NDK.

C/C++ natív kód. A Java kód kiegészítéseként érdemes használni, hogy jobban ki tudjuk használni az adott hardware-t.

2012. máj. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

NetBeans + Android SDK. :)

Ez is működik.


De amúgy tényleg, alapjába véve java-val szokás androidra fejleszteni, csak a program egyes kritikus részeit szokták C-ben megírni.

2012. máj. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem félreértelmezitek:

én arra gondolok, hogy Andrpoid rendszeren tudom megírni a programot, és el is tudom rajta indítani. Tehát írok egy programot, ami futtatható Windows és Android rendszer alatt is. Erre a Java lenne megfelelő nyelv, a C-t hagyjuk. Egyenlőre még csak alapszintű dolgokra gondolok, most kezdtem tanulgatni a javát, de sokkal több időt tudnék a gyakorlással tölteni, ha a telefonomon is folytathatnám a programjaimat.

remélem így érthető, bocsi az előző rossz megfogalmazásért...

2012. máj. 13. 12:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyelőre nem lehetséges Android alatt fejleszteni Androidra.
2012. máj. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem muszály Androidra fejleszteni, elég ha egyszerűbb programkat képes vagyok megírni. Ahogy mindtam még csak tanulom a nyelvet,és több időt szeretnék tanulással tölteni, ezért lenne jó telefonra is valamilyen program. :)
2012. máj. 15. 15:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Hmm, talán akkor neked Python vagy valamilyen scriptnyelv kéne.


Pontosabban erre nézelődj: [link]

2012. máj. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!