Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minecraft szerver bérlés?

Minecraft szerver bérlés?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy először is tényleg csak az válaszoljon akinek van tapasztalata is...szóval milyen hostingot tudnátok ajánlani minecraft szerverbérléshez?

clans.hu-t hanyagoljuk, most náluk vagyunk de úgy sz*r ahogy van...17 pluginnak kellene futnia rajta, 32-48 slot körül, legalább 1,5GB memória és minimum 2-3 mag használati engedély a processzornál!



2012. máj. 22. 15:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
luxhostingtól rendeltem cod2 és cod4 szervert is, 5 perc alatt rakták át 2ről 4-re, van német holland és magyar szervergépük is, a németben ezer dollárod proci van asszem 10 maggal tehát nem hulladék gépeket használnak
2012. máj. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

DL hosting.

Korlátlan slot, no lagg, tényleg meg vagyunk vele elégedve.

Remélem sokat segitettem :)

2012. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

engem is érdekelne ez a téma, mi is próbáljunk keresni egy normális minecraft hostingot, de eddig nemsok sikerrel. :S

clans.hu-t mi is próbáltuk... szánalmas egy sz*r az egész.

2012. máj. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Megnéztük hu-minecraftot, hirdetés kint van, megrendeled de válasz levél ugye csak annyi, hogy ezt meg ezt rendelted és sehol semmi a továbbiakban, pedig elég jó ajánlatnak tűnt...valamint DL-hostingot körülbelül 2 napja néztem, kicsit kevéslem a 2gb ramot egy profi csomaghoz, de elméletben nincs slot korlátozás ami egy jó pont mert 50 játékost csak elbír ha a mostani szerverünk elbír 1gb rammal 30-40 játékost...DL-hostingnál csak a processzor mag használati engedélyét nem tudom de ezt találtuk a legjobbnak, megrendeltük és jött a szokásos email, ezt meg ezt rendelted és kifujt...hogy mit hova küldj, bankszámlaszám stb...semmi :) Szóval most már tényleg kellene valami ötlet, hogy honnan lehetne bérelni normálisan!
2012. máj. 28. 10:25
 5/16 anonim válasza:
Én a progamehost.hu nál vagyok már 2 hónapja. Meg elég új a hoszt de szerintem megbízható. Segítőkészek és megértőek. Most 32 slotos szervert bérlek és 1G menoriat adnak és nincs cpu korlát (kapsz egy e-mailt ha tul sokat eszel) összeségében én őket ajánlanám.
2012. jún. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 attika999 válasza:
Szerintem a dl-hosting lenne a legjobb, ha nem vernének át már rendeltem és levette a kártyárol a pénzt viszont a szerot nm kaptam meg! sms fizetéses szerot mondjatok légyszi!
2012. jún. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 TabaMartin válasza:

a Clans.hu egy nagy kalap szar én is annál voltam de.. fos az egész!!

Dl Hosting nagyjából jó de..

Progamehost.hu az a tökéletes!

2012. okt. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Annyit mondok hogy clans.tól ne rendeljetek ! kalap szar kevés a memória ! az csak no plugin szervernek jó !
2012. okt. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
dl hosthoz ne menjen senki!!! Béreltünk napokkal ezelőtt szervert azonnal ki is fizettük. Nem Mai nap nagy nehezen elértem a tulajt, kníkeservesen elindított nekünk egy szervert. Csak elfelejtette megadni helyesen az indítópanel adatait, + a webtárhely adatait és a ts3 szervert is kihagyta. Ráírtam még mielőt eltűnt skype ról hogy kimaradt pár info. Fel is hívtam de ő rá 2 percre kilépett...Ami sok az sok. BedrockMiners voltam.
2012. okt. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
DL-hosting ténleg vacak nemhajlandoak semmitse csinálni, az időt elsumákolják (28) napot kaptam és az sms rendszert se kaptam abban az egy honapban mig náluk voltam
2012. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!