Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows XP-ben hogyan kell...

Windows XP-ben hogyan kell ezt beállítani?

Figyelt kérdés

Arra nem jövök rá, hogy hogyan tudom beállítani a képek alapértelmezett mentési helyét?


Jelenleg a "képek" mappába akarja menteni és mindig ki kell tallóznom azt a helyet, ahová menteni szeretném.


Át szeretném állítani, hogy alapértelmezettként ne a "képek" mappa legyen a mentési hely.


Köszi a válaszokat!



2012. máj. 23. 11:51
 1/6 Csiß ***** válasza:
Elvileg a böngészőben tudod beállítani.Milyen böngészőt használsz?
2012. máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Nem a böngészőből lementett képekről van szó, hanem bescannelek egy képet, majd el akarom menteni. Ekkor a képek mappát ajánlja fel alapértelmezettként, de módosítani nem tudok rajta.


Köszi

2012. máj. 23. 12:17
 3/6 Csiß ***** válasza:
Hűűű ez passz bocs :)
2012. máj. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok, azért köszönöm a segítőkészségedet.
2012. máj. 23. 12:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam a szkenner saját szoftverében lehet beállítani a mentés helyét. Szerintem ott keresgélj.
2012. máj. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a te válaszodat is. Keresgéltem, de semmi erre utaló beállítást nem találtam :(

2012. máj. 23. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!