Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan készítsek animációhoz...

Hogyan készítsek animációhoz hangokat?

Figyelt kérdés

Manapság elkezdtem animációkészítéssel foglalkozni. A gond az, hogy fogalmam sincs hogyan készíthetek alá hangokat. - Gondolok itt a Derült égből fasírtra, amikor az égből hamburgerek estek a földre. Amikor a földre estek a hamburgerek,azokat a hangokat vizes rongyokkal utánozták. -

Hallottam régebben ilyen könyvről, ami ezeket a főbb hangokat mutatta be. (A csonttörést zellerszárakkal ilyesmi.) Szóval szeretnék ebbe belemélyedni. Remélem tudtok könyveket - akár angolt is - ajánlani.



2012. máj. 23. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Hátőőő én olvasmányt nem tudok ajánlani, de mindenekelőtt szerezz be valami tisztességes mikrofont majd, ami nem csak zajt gyűjt be. :) Már ha minőségi hangokat akarsz csinálni. Amúgy általában teljesen hétköznapi eszközökkel csinálnak sok hangot, egy picit használd a kreativitásod is. Például ha egy tálban valami lágy zöldséget/gyümölcsöt püfülsz, az fröcsögő hangot fog adni. A zelleres is jó példa, de lehet akár répával is. Ha például olyan hang kell, hogy lépések fém felületen, lehet pöckölni a radiátort, stb stb :)
2012. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Robcsi14 ***** válasza:

Sony Vegas PRO progival lehet mixelni videót hanggal !


Fl Studio 10 el elég komoly hangokat lehet generálni VST Pluginokkal lehet bövíteni !


VST = Virtual Synthetizator


Szerezz egy komoly mikrofont és hááát használd a fantáziád !


Sok Sikert :)

2012. máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bernecki D. Roland válasza:
adobe flash prof cs6
2013. febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bernecki D. Roland válasza:
ja ezt nem ide bocs
2013. febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!