Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A World of Warcraft, és az...

A World of Warcraft, és az Aion között mi a különbség? Melyik játék jobb?

Figyelt kérdés
Mik az előnyeik,hátrányaik?Neked melyik jön be jobban,és miért?Szívesen várok minden tapasztalatot.

2012. máj. 24. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Természetesen a WOW. Már egy jó ideje az az mmorpg a leghíresebb. De ha nem akarsz pénzt költeni akkor nem az Aion-t hanem a dota2-t és a LOL-t (leauge of legends) ajánlom! :)
2012. máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igaz is! Az Aion még nagyon új és kicsit fejletlen. kell még egy kis idő mire felér a LOL-hoz... De a MINECRAFT a legjobb!! :D
2012. máj. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A Minecraft milyen?
2012. máj. 24. 15:47
 4/7 Csiß ***** válasza:

"Neked melyik jön be jobban,és miért?"

Nekem a WoW jött be eddig :) Aion-t csak videón láttam de ez az anime-s grafika nem nagyon jön be : /

2012. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért jönnek itt a hülye válaszok dögivel. Előbb dühöngök egy kicsit, aztán válaszolok is a kérdésre :)


Az első válaszoló kommentjéből azt vettem ki, hogy még a fizetős Aion-nál tart. Kb. február óta ingyenes a játék.


A második válaszoló az... kb mindent rosszul ír. Az Aion nem új és fejletlen, azért egy 2009-es játékot ne nevezzünk fejletlennek. Az sem nagyon szerencsés, hogy egy MMORPG-t, ahol egy hosszú sztorit viszel végig változatos tájakon, egy MOBA játékhoz hasonlít, mikor a 2 teljesen más műfaj. Multiplayer Online Battle Arena lévén a LOL-ban inkább a taktikus csapat munka számít, és minden 40. percben ugyan ott találod magad, és ugyan azt csinálod, nincs sztori amit előre viszel. A Minecraft ami egy Sandbox meg nem is értem, hogy hogy jött ide...


Saját vélemény:

Szerintem ha eredeti szerveren, vagy legalábbis eredeti szorzók mellet játszol, mindkét játék unalmas lesz, nagyon sokat kell benne farmolni, ez inkább az Aionra igaz. Grafika terén egy pár éve, amikor én játszottam vele a WoW még megállta a helyét, mára már javítaniuk kellet volna ezen, az Aion szebb. Történetileg mindkettőnek megvan a maga szépsége, mindkettőt a mai napig frissítik. Tényleg csak azon múlik, hogy neked melyik jön be jobban. Én személy szerint a WoW-ot egy kicsit jobban élveztem.

2012. máj. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az elso 2 nem igazan tudja mit beszel

en 3 eve Aion-ozok, neken jobban tetszik mind a wow, egyetlen negativum hogy alapbol a koreai piacra terveztek, ott #1 mmo es igy tenyleg kell grindelni, atlag jatekosnak 3-4het a max lvl

2012. máj. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az első kettőnek fogalma sincs miket beszél :D

ennyi erővel CoD4 mert az nagyon menő játék..


visszatérve: mivel előttem már kijavították nagyrészt, én még csak annyit tennék hozzá, hogy wowwal kezdtem, aztán kihúztam aionban egy karaktert maxra, és ott be is fejeztem, mert bár tetszett a játék, nagyon hiányoztak az addonok (ezt most itt csak arra értem, hogy legalább oda tudjam rakni az actionbart ahová akarom, ehhez nem is muszáj addon, elég ha a játék támogatja), aionban nem nagyon pvpztem, de azt olvastam, hogy "a wow pvp gyors, ezáltal kicsit nehéz, aionban nem annyira"

(első ránézésre sok értelme nincs, mivel mindenkinek ugyanolyan könnyű vagy nehéz a dolog, de tapasztalat nincs mögötte, tehát nem tudom), esetleg ehhez tehetne hozzá valaki aki aionos

2012. máj. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!