Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagy vihar készülődik Balaton...

Nagy vihar készülődik Balaton északi partján, kikapcsoljam a számítógépet, vagy nyugodt lehetek mert lakótelepen lakók?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem nem fontos. Tele van a légkör árammal (kis feszültségú) és ha olyan a gép akkor tönkre megy. Ez már megtörtént a barátom DVD lejátszójával. Ha nagyon félted a gépet akkor húzd ki az egészet. De nekem még nem lett tőle bajom. :) Szerintem gépezhetsz nyugodtan, talán az internetben van egy kisseb féle veszély, ha vezetékes, és kint magasan van a kábel. Jó gépezést! :)
2009. jún. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem kapcsold ki, és kapcsold is le az áramról. Én is lakótelepen lakok, de nekem már csapott bele a villám :S

Persze azóta is számitógépezek viharban, mint pl. most is :)

2009. jún. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

tegnap is jött egy vihar amiből csak eső letté s simán kikapcsolt a gépem minden ok nélkül,akkor megijedtem,nem tudtam mi az!

most is itt ülők,majd ha közelebb ér meglátom mekkora vihar lesz,ha nagy akkor kikapcsolom:-)

2009. jún. 29. 11:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Pillanatnyi áramkimaradás. Semmi baja nem lett a gépednek, csak olyan, mint ha bekapcsolt állapotában kihúztad volna a konnektorból. Nyugodtan visszakapcsolhatod, nem lesz baja.
2009. jún. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%
Mondjuk igaz, de ha valamibe belecsap a villám, akkor a környéken dűz is lesz! :S De ha kikapcsolod a gépet, akkor húzd is ki, ha nem, akkor hülyeség. :) A második válaszolónak szerintem azért ment ki a gép, mert a levegőben volt áram, és nem bírta ki egy pár alkatrész. :(
2009. jún. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
a te agyad sem bírt ki ezt azt ugy látom.. mármint a felettem levő kommentelő...
2009. jún. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!