Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sims 3-ban van egy csomó...

Sims 3-ban van egy csomó modom. Az. Sims3Package formátumú . Most talaltam egy csomó modot ami még kéne és az . Package formátumú. Lehet olyat h mind megmarad vagy az egyiket ki kell törölni? Többi lent.

Figyelt kérdés
De ha igen akk átkonvertálom a . Sims3Package formátumúkat . Package formátumúvá és berakom a Dokumentumok/Electronic Arts/The Sims 3/Mods/Packages mappába és akk minden jó lesz? Ugye nem kell az egész játékot újratelepíteni?

2012. máj. 27. 20:03
 1/4 Lunala ***** válasza:
Maradhat mindkettő. Nekem is úgy vannak :) Csak tedd a helyükre a .package formátumúakat és kész. Nem kell újratelepíteni, és nem ütköznek a modok.
2012. jún. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszike!
2012. jún. 10. 13:58
 3/4 A kérdező kommentje:
csak azt nem értem h mért írja ki hogy hozzáférés megtagadva...
2012. jún. 10. 14:06
 4/4 Lunala ***** válasza:

Mármint mikor bemásolod a package fájlokat? Lehet, hogy nincs rendszergazdai hozzáférésed ahhoz a részhez :/ Próbáld betenni inkább a "Program Files/Electronic Arts/The Sims 3/Mods/Packages" mappába. Van, akiknél ott fogadja el a játék a modokat, nem pedig a Dokumentumoknál. Illetve a Mods mappába benne kell, hogy legyen egy Resource.cfg nevű fájl.

Ha ezek után sem működik, akkor sajnos nem tudom mit kéne tenni :/

2012. jún. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!