Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » S-videó kábellel összekötni a...

László22 kérdése:

S-videó kábellel összekötni a számítógépet?

Figyelt kérdés
Nvidia GeForce 9600gt videokártyám van, s-videó csatlakozóval akarom össze kötni a számítógéppel a kábel már csatlakoztattam, de a folyamatot nem tudom, azt tudom hogy clone-ba kell beállítani, de hogy hogyan pontosan, és hogyan tudom arra kényszeríteni hogy be is adja azt már nem tudom, már hetek óta próbálkozok vele nem akarja az igazságot, most azon vagyok hogy régi a kábel le akarom cserélni és úgy akarok próbálkozni, ügye azt nem értem, hogy fel kell ismertetni a géppel a tv, de hiába állítottam clone-ba akkor sem érzékeli a tv, alapértelmezett monitorként érzékeli, de magát a tv nem, és beszéltem az egyik ismerősömmel hogy addig nem lesz jó amíg nem ismeri a tv. Ebben kellene a segítségetek, vagy a folyamatát kellene részletesen leírni jól, vagy videót kellene linkelnetek hogy lépésről lépésre hogyan is kell. Előre is köszönöm a segítséget. Normális válaszokat várok, aszerint pontozok hogy menyire normális a válasz.

#videó #összekötés #S-Video #s-videotösszekötni
2012. máj. 30. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég összevisszán fogalmazol. A lényeg, hogy szeretnéd a tv-vel is összekötni a gépedet?

Ha így van, elsőnek bedugod a tv-be meg a gépbe a kábelt, bekapcsolod a tv-t és átkapcsolsz S-videora.

A gép ekkor fogja érzékelni, hogy van egy üzemkész tv rádugva. Belépsz az nViewba és átrakod clone-ra.

2012. máj. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Annyira nincsen össze vissza fogalmazva, a lényegét megértetted, és ha minden igaz akkor ki próbálom hogy jó-e. De a válaszodból ítélve megértetted a kérdésem, nem fogalmazhat mindenki mester fokon valakinek parasztnak is kell lennie :D

Köszi azért a választ.

2012. máj. 30. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Arra mondtam csak, hogy egy bővített mondatba leírtad az egészet:)

Ha nem megy, tegyél új drivert, az is be szokott zavarni.

2012. máj. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na a probléma még mindig fent áll, elsőnek is s-video csatorna nincsen a tv. Csak AV-1, AV-2, F-AV, RGB, SVHS (ami tudtommal a videólejátszónak a csatornája)

Minden megvan, bedugom a tv-be a kábelt majd a számítógépbe, majd felismertettem vele a tv-t. Ilyenkor újra indítja magát, majd beállítom clone-ba és semmi, bárhová kapcsolok is semmire sem reagál. A videokártya progit is lefrissítettem már a létező legfrissebbet raktam rá. A kábel az egy s-video ami a gépbe megy és a 3 színes jack dugós ami a tv-be megy bocsi annak nem tudom a nevét. Illetve anyit hozzá tennék még hogy az s-video-hoz van egy kis toldás composit kábellel mert az s-video az pár cm kis fej az egész. Valaki segítsen mi lehet a baj cseréljem le a kábelt?

2012. máj. 30. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!