Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Könnyű a videó alapján összesz...

Könnyű a videó alapján összeszerelni egy számítógépet?

Figyelt kérdés

még soha nem raktam össze de megpróbálnám a vidi alapján. szerintetek sikerülhet?

http://www.youtube.com/watch?v=onc4W78laYY


2011. aug. 17. 21:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
érzék is szükséges, hogy bánj a csavarhúzóval. Egy rossz mozdulat, vagy erőltetés és hoppá megcsusszan... ezzel jó sok vezető eret felsértesz, teljesen tönkretéve az alaplapot. Nem javítható ez a hiba, és garancia sem jár érte, mert egyértelmű, hogy te csináltad.
2011. aug. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ujjal összefogdossa a muki a processzort krémezés előtt... hú, nagyon profi.
2011. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Én úgy raktam össze a saját gépemet netről rendelt alkatrészekkel, hogy az alkatrszéek leírását néztem:) így 13 évesen sikerült összerakni egy működő gépet:D
2011. aug. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Mondjuk mindent csak egy helyre lehet dugni, szóval ahhoz hülye kell legyél, hogy elrontsd.
2011. aug. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Hát...ügyességtől függ. Én bütyköltem a régi gépet is, néha tényleg para hogy úgy kellett rátenni a cuccokat hogy majd eltört.


Új gépeknél sztem vannak elég jó leírások, nekem az alaplaphoz egész könyv volt leírva mit hogy állíts be. Mindazonáltal, új gépnél talán előnyösebb egyes részeit hozzáértőre bízni.

2011. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

megpróbálkozok vele de amint nem vagyok biztos a dolgomban elmegyek egy szakemberhez. :)

2011. aug. 17. 22:08
 7/26 Panda Péter ***** válasza:
egy átlag pc szerelése hülyebiztos, az alkatrészek használati utasításaiban képekkel van illusztrálva lépésről lépésre hogy mit hogy kell összerakni. csak néhány szerszám kell hozzá, egy kis érzék, türelem meg néhány szabad óra (ha igényesen akarsz dolgozni)
2011. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
minden megvan az igényes munkához. legalábbis még augusztusban de minden bizonnyal 22.-én már meg lesznek az alkatrészek.
2011. aug. 17. 22:21
 9/26 anonim ***** válasza:
Biztosan fog sikerülni.
2011. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Az alkatrészeket ki válogatta össze?
2011. aug. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!