Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a jobb PS3 vagy Xbox 360?

Melyik a jobb PS3 vagy Xbox 360?

Figyelt kérdés

tudom hogy van már pár ilyen kérdés de azok mind régiek de most 2012-ben melyika jobb?

és a választ indokold is meg

köszönöm!


2012. jún. 1. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Bizony, van már pár ilyen kérdés, és bizony, nem ebben a kategóriában. Miért gondoltad, hogy ide is kell egy, ahová nem is való?
2012. jún. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Mivel az új játékok mind a 2őre kijönnek és tökéletesen futnak ezért szinte mindegy...


De szerintem az Xbox 360 -nak nagyobb jövője van és nem fog olyan hamar elavulni mint a PS3 !

2012. jún. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"De szerintem az Xbox 360 -nak nagyobb jövője van és nem fog olyan hamar elavulni mint a PS3 !"

Ezt az orbitális baromságot meg honnan szedted? Ha nagyon pontosak akarunk lenni egyiknek sincs jövője, javába készülnek a következő generációk.

Hardveresen is szétszedhetjük, de egy csöppet ott is a PS3 lenn előnyben.

Kérdező ez ma már ízlés kérdése, hatalmas difi nincs a kettő között.

2012. jún. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A PS3 semmivel sem jobb mint az Xbox360 kivéve két dolgot:


-PS3 jobb grafikát tud nyújtani(exkluzív játékoknál)

-PS3 Online = ingyenes,viszont az Xbox360 Online = jobb minőségű


Tehát nincs egetverő különbség közöttük,mindkettőnek bőséges játék kínálata van

2012. jún. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, csak ps3-ra kiadott játékoknál szebb, a többinél meg mindkét konzolon el kell futnia, nem lehetnek nagy különbségek.

Épp írtam is, hogy nincs köztük túl nagy difi, szóval veheti amelyiket akarja. az én szívem egy fokkal jobban húz a PS3 felé, de ez szubjektív.

2012. jún. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Millió ilyen kérdés volt már, ha Halo, Forza és Gears of War tetszik jobban boxot vedd, ha God of War, Unharted, Heavy Rain, Gran Turismo, Killzone, Infamous, MGS4 és még millió játék tetszik jobban akkor a PS3-mat.

Exkluzív játékok a legfontosabbak, a többiben csak minimális eltérés van.

2012. jún. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!