Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mostanában lassú, hibázik és...

Vurugya béla kérdése:

Mostanában lassú, hibázik és van, amit nem enged. Mi lehet a gépemmel?

Figyelt kérdés

Egy ideje az internet bizonyos helyzetekben percekre leáll gondolkodni, de más programok is lassultak. A gyorsgombjaimat újabban nem engedi a start menü gombja mellé tenni a tálcán, csak a jobb oldalra. Van pár weboldal, ahol elsőre hibás jelszót ír ki, csak másodikra enged be. A legutóbbi lassuláskor csináltam egy feladatkezelő-folyamatok fényképet, itt van:

[link]

Tudtok tanácsot adni?



2012. jún. 2. 19:41
 1/9 A kérdező kommentje:
Többször eltűnik az egérkurzor is a lassulások idején - van, hogy kb negyed percre is.
2012. jún. 2. 19:44
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]

vagy akár újratelepítés.

2012. jún. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom!
2012. jún. 2. 22:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó, jelezz vissza légy szíves!
2012. jún. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Megnéztem, ez csak bootolást segít, de nem tisztít, jól látom???


Letöltöttem, de nem mertem csak úgy elindítani, mert pont az irtás lenne a lényeg - vagy lehet más baj is a géppel?

2012. jún. 3. 23:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Pendive-re kiírva, usb-ről bootolva, frissít, majd elindítod a vírusirtást. Ott van a leírásban minden...


De szerintem húzd újra a géped, azzal már rég végeztél volna, csak az adataidat ne felejtsd, ha van a C partíciódon.

2012. jún. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja a drivereidről ne feledkezz meg majd!
2012. jún. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom megcsinálni, a windowsomat meg úgy tették fel, nincs telepítőlemezem. Vírusölőm sincsen... Őszintén szólva azt se tudom, hogy kell ezeket a drivereket menteni.

A kérdésem leginkább arra irányult, hogy mi lehet szerintetek az oka mindezeknek, mert akkor megkérek egy ismerőst, hogy segítsen irtani vagy ami kell...

2012. jún. 4. 18:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget szerintem is...
2012. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!