Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 7-tem van és mostanába...

Windows 7-tem van és mostanában (2-3napja) történt velem, hogy néztem egy videót és először elkezdett szaggatni majd pixelesedett utána zöld és végül kikapcsolt a monitorom de a hang ment tovább. Mit csináljak? Bővebben alul.

Figyelt kérdés

Nem tudtam semmit csinálni kiírta hogy

Hiába kapcsoltam ki be a monitort nem segített . ki kellet kapcsolnom a gépet és újraindítani. Ez azóta többször megtörtént , sőt egyszer bekapcsolva hagytam a gépet bejött a képernyő kímélő . Megmozgattam az egeret és hangyás lett a kép. Utána megint ki be kellet kapcsolnom. Végül is nem tom mi a hiba a ? Nemtom hogy a monitorral van-e gond vagy ez egy vírus ? Remélem valaki segít!


2012. jan. 10. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a videókártya környékén keresgélnék helyedbe, én arra gyanakszom.

Ilyen tüneteket túlmelegedéskor szokott produkálni.


Javaslok egy Videókártya driver frissítést, hátha csak szoftveres gond,és megoldódik vele.

Ha továbbra is csinálja akkor nézd meg hogy nem e melegszik túl a videokari.


Üdv

2012. jan. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!