Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A windows xp sp3-at feltelepít...

A windows xp sp3-at feltelepítettem, mert kihozott valami frissítést és hiányzik valami fájl. Elképzelhető, hogy egy vagy több gyökérfájl megsérült?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy a frissítéssel volt gond?

Ha megint meg jelenik próbáljam meg megint?


2009. júl. 1. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
ha felteszed az sp3-mat az után mindig vannak autómatikus frissítések.Ezeket a microsoft oldaláról szedi le.Nem kell félned nem sérült meg semmi.Csak automatikusan updatel.Úgy mint a vírusírtóknál updatel.[ápdéjtel]
2009. júl. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De el sem indul az XP!
2009. júl. 1. 15:05
 3/4 anonim ***** válasza:

esetleg ha megmondanád milyen fájl hiányzik/sérült akkor lehet tudnánk segíteni

másrészt ha sérült vmi fájl, akkor rakd be a winxp telepítő cdjét, és parancsoron keresztül próbáld meg kijavítani

2009. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
első vagyok.Nem mondtad hogy el sem indul.Akkor csak az van amit az elöttem lévő mondott.Xp cd-n belöl van olyan hogy windows helyreállítása.Ha így se megy muszáj lesz újból raknod:S
2009. júl. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!