Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol találok olyan indikátort...

Hol találok olyan indikátort amely illeszkedik a MetaTrader4 programba és pontos összeadást végez a gyertyák nyitó és záróára között?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy egy adott N gyertyából álló periódusban veszi sorra a gyertyákat és mindegyik változását összeadja, egy gyertya változása = záróár - nyitóár. A változás lehet negatív csökkenő trend esetén és pozitív növekvő trend esetén így az indikátor is lehet negatív vagy pozitív elméletileg pedig nulla is ha a trend kiegyensúlyozott oldalazó mozgást végez de ilyet gyakorlatban nem hinném hogy találunk.Tehát ismer valaki ilyen indikátort? Ha igen,akkor tisztelettel kérem ossza meg velem.

2012. jún. 3. 16:53
 1/6 anonim válasza:

Nem világos, hogy ezzel mire mész, de nincs ilyen indikátor. Ellenben írni nagyon egyszerűen tudsz. Ennél egyszerűbb indikátor gyakorlatilag nem létezik. Ide nem írnám be a kódot, de íme lépésről lépésre minden:


[link]

2012. jún. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az angol nem megy nekem,és a programozás sem,egyszerűen nem nekem való, nagy szívességet tennél ha a kódot,esetleg magát az indikátort ha megírtad elküldenéd e-mailben a sukosd.janos@yahoo.com címre.


És íme a magyarázat a kérdésedre hogy mire szolgál az indikátor,számomra egy stratégia tökéletesítéséhez szükséges. S az indikátor pedig trenderősség de sokkal inkább trend egyenletesség mérésre szolgál, igazad van nagyon egyszerű mégis véleményem szerint sokkal több hasznomra lesz mint az ADX mert az ADX indikátorral kis időintervallumban hiába vizsgálunk nagyobb trendet mert értelmetlen adatokat ad, viszont ezzel az egyszerű indikátorral megsaccolható egy hosszú trend erőssége és egyenletessége rövid időintervallum nézetből is. A használata egyszerű ha magas értéket vesz fől akkor az uralkodó trend egyenletes és erős, mondanom sem kell hogy egy trendkövető stratégia számára sokkal jobb egy egyenletes trend mint egy egyenlőtlen nagy korrekciókkal. Ezáltal könnyen kiválaszthatjuk hogy milyen piacokon érdemesebb kereskedni. Mellesleg az irányt is mutatja és a trend gyorsulását és lassulását amiből persze a fordulatra is lehet következtetni. Az elmélet jól néz ki de hogy a gyakorlatban milyen lesz azt csak akkor tudhatjuk ha valaki elkészíti.

2012. jún. 11. 15:29
 3/6 anonim válasza:
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem az egész Forex nem neked való. Bocs, én inkább a saját robotomat fejlesztem, mint hogy a Tiedet így ismeretlenül én programozzam le. Mellesleg angol nélkül is találsz anyagot, de úgy fejleszteni robotot, hogy se angolul nem tudsz, se programozni, azt nem a gyakorikerdesek.hu-n kell szerintem. További jókat!
2012. jún. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha már szerinted, akkor miért nem nekem való a forex? Mit tudsz rólam barátom?
2012. jún. 12. 03:21
 5/6 anonim válasza:
Ugye nem baj, hogy figyelmetlenül csak az első két mondatodat futottam most át? Örülök, hogy mélylélektani elemzésbe kezdesz itt, de nem különösebben érdekel. További jókat! Biztos majd valaki elolvassa a szócséplésedet, és ha jó bulvárosra írtad, talán még hozzá is szólnak! Üdv!
2012. jún. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én elolvastam.

Amiről te beazélsz az a vonal. Kapcsold át a gyertyákat. Tádá

2018. máj. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!