Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Annyi a laptopomnak?

Annyi a laptopomnak?

Figyelt kérdés
Nem regi gep,i3as proci,6giga ram,1giga videokari,tehat nem mondanam rossznak. kb 3hete 1-2x elkezdett kattogni benne valami,meg 1mpes sipolasokat hallottam,gondolom a pr oci besz.art,de ujrainditottam es latszolag megjavult. ma filmet neztem,megint kattogasba kezdett,ujrainditottam de nem maradt annyiban,mar bootolni sem akart rendesen,aztan toltokepernyonel megall es nem tortenik semmi. mit csinaljak,szerviz?
2012. jún. 3. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szervíz. Még garis?
2012. jún. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem winchester, de vidd el szervízbe.
2012. jún. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,2ev van rá,csak a vizsgak miatt kene,osszes tetelem rajta van. most indexvizsgalattal szenved,20perce-.-' es kattog,erolkodik szegeny:)
2012. jún. 3. 21:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Kattogó hangot proci nem ad,valószínűleg a vinyód kakukkolt le.
2012. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az is lehet,sajnos nem ertek annyira hozza.
2012. jún. 3. 21:04
 6/6 A kérdező kommentje:
Onnan gondoltam,hogy regi asztali gepemnek volt ilyen baja,szervizbe mondtak,hogy proci baja van,vegulis mindegy,rendbe nem tudom hozni itthon,koszi a valaszokat.
2012. jún. 3. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!