Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit jelent a ""out of range""?...

Mit jelent a ""out of range""? Ezt írja ki a monitor.

Figyelt kérdés
Kaptam egy új játékot,erős gépem van futnia kellene rajta,de mikor elindítom a képernyő fekete lesz,és kiírja hogy out of range,semmit nem tudok tenni vele csak újra indítani.Nem vagyok nagy pc zseni,valamit olvastam hogy a hercekkel kell játszadozni,de nem tudom hogyan lehet átállítani.
2012. jún. 4. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
kiakadt a monitor.
2012. jún. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Állítsd át más felbontásra. Próbálgasd.
2012. jún. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Túl magas felbontást vagy frekvenciát adtál meg!

Google-ban érdemes elolvasni, hogy mekkora az adott monitor legmagasabb felbontási képessége és frekvenciája! Pl. 1024*768 - 85 Hz.

Minnél nagyobb a felbontás, annál kisebb frekvenciát bír a monitor!

Minnél kisebb a frekvencia, annál jobban villog a monitorod! - annál előbb lesz szükséged szemüvegre!

2012. jún. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ezt memória hibánál játszotta a gép.(nálad ez kizárható, csak megjegyeztem) Állítsd át először a frekiket, meg a felbontást. Az én monitorom is kiakad ha 1680*1050-es felbontás főlé tolom a játékok felbontását.
2012. jún. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nagy Aurél2 válasza:
Mennyi hülyeség...nyomjátok meg az ALT+ENTER-t mikor kiírja és állítsatok a beállításokban a felbontáson.
2017. febr. 23. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is ez a probléma. Out of range 74,9Khz/60hz
2017. ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!