Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudom működésre bírni az...

Nem tudom működésre bírni az 5.1-es hangrendszerem. Mi lehet a baj? ( bővebben lent )

Figyelt kérdés

Adott egy Intel DP35DP alaplap, intergrált hangkártyával, aminek van egy 5 lyukas bemenetele ( 7.1 plusz a mikrofonnak 1. ) Ezen kivűl még egy régi 5.1-es Logitech hangfal szett. A problémám az, hogy amikor elindítok egy zenét csak sztereóba szól. ( jobb első, bal első és a mélyláda. ) A Windows vezérlő pultjában található "Hang" résznél teszteltem, működik az összes, kivéve akkor ha pl zenét akarok elindítani. Hogyan tudnám revenni, hogy mindegyik része szóljon?


// Valahol a neten azt olvastam, hogy ez a Windows 7 hibája és valahogy a Realtek-es Audio Managerrel meg lehet oldani, de azt meg nem tudom telepíteni. //


Segítséget előre is köszönöm!



2012. jún. 4. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress valami olyan funkciót, hogy virtuális surround, vagy hangszóró kitöltés.
2012. jún. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hangszóró kitöltéssel sikerült! :) Nagyon szépen köszönöm, főleg, hogy ilyen hamar kaptam választ. Ezer hálám. :)
2012. jún. 4. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!