Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Winamp sorban lejátszás...

Winamp sorban lejátszás beállítás, total commander fájl indítással, hogy tudom beállítani?

Figyelt kérdés
Van egy mappa csak mp3-fájlokkal, ha total commanderrel rákattintok az egyikre ami a winamp-hoz van társítva, bárhogy is állítom a winampot , nem játsza le a következő számot. Csak ha a playlist vagy a médiaLibrary ba teszem be akkor ugrik a következőre, de én nem szeretném használni sem a playlist sem a medialibrary funkciót.

2012. jún. 6. 20:32
 1/5 Manesz ***** válasza:
de a playlist-re be kell raknod a tetves számokat ha meg akarod hallgatni őket... az más hogy el lehet rejteni, mivel a winamp már az egyetlen egy számot is úgy dobja be, h egyedül a playlisten.
2012. jún. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért kell ehhez a Total Commander? A Winamp remek tulajdonsága, hogy integrálható a helyi menübe. Jobb klikk a mappán>Lejátszás Winamppal. Nem is tudok más programot, ami ezt tudja, pedig nagyon hasznos.
2012. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké, értem én mindkét választ, de pl. a kmplayerben simán beállítható, és hát igen én szeretem a total commandert
2012. jún. 7. 15:35
 4/5 A kérdező kommentje:
És portable winampot használok, tehát nincs telepítve, és így nem is jelenik meg a környezeti menüben jobb kattintással.
2013. jan. 13. 17:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Huh, micsoda pörgős párbeszéd.....
2013. jan. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!