Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történt a touchpadommal?

Mi történt a touchpadommal?

Figyelt kérdés

Semmiből semmi, nem reagál a bal gomb, ezáltal nem tudok kijelölni semmit. Sem az érintkező felszínen, sem pedig a két gombon nem érzékeli a bal gomb által küldött jeleket. A jobb gomb és az egér mozgatása tökéletesen működik. Külső egér csatlakoztatása után azon minden működőképes. A drivert frissítettem, de ez sem oldotta meg a problémát. Több újraindítás sem vezetett sikerhez. Bekapcsolás után, úgy érzékeli a gép, mintha a bal gomb le lenne nyomva. Rendszer-visszaállítást nem enged, mert nincsenek visszaállítási pontok létrehozva.

Gép: ASUS N55SF, Windows 7



2012. jún. 7. 00:35
 1/4 A kérdező kommentje:
A felfelé görgetés sem működik.
2012. jún. 7. 00:55
 2/4 anonim ***** válasza:

talán :

[link]

2012. jún. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Próbáltam eljátszani a beállításokkal. Bal gombnak,h ha a primary click van beállítva, akkor a touchpadon nem tudok kattintani, sem a bal gombon, de ha azt átteszem egy másikra, mondjuk görgetés, akkor viszont tudok, de a bal gomb ugyanúgy nem működik.

Viszont,h ha átteszem bal kezesre az egér irányítását, akkor a bal gomb ugyanúgy nem funkcionál, viszont mivel így a beállítások megcserélődnek a jobb gomb tökéletesen végzi a dolgát. Ez arra enged következtetni,h a bal gomb hardveresen nem működik. Próbáljam újra tenni a gépet esetleg még mielőtt felküldöm javíttatni, hátha megjavul és mégis szoftveres eredetű a hiba. Mondjuk tegnap lefuttattam a vírusirtót (Nod32 5.0) nagyon sok hibát észlelt és egy vírust is, egy képfájlba, ami kicsit fura.

2012. jún. 7. 11:42
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem szoftveres a te hibád,

én letörölném a tapipad progiját,mert valszeg az megsérült,

és a gyártó oldaláról föltenném a jót,

2012. jún. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!