Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egyik barátomtól kaptam egy...

Egyik barátomtól kaptam egy K-6182 kódú digitális pc hőmérőt. Két vezeték lóg ki belőle csatlakozófej nélkül. Hova kell bekötni?

Figyelt kérdés

Egy régi P1-es számítógépében volt de kiszedte és nem emlékszik hova volt bekötve. A leírás szerint 5V-ról működik, de azt mondta egy régi tápegységbe volt bekötve. Itt egy link hogy is néz ki:


[link]



2012. jún. 7. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
ez nem hőmérő, ez egy sima led, és annyit fog kiírni, hogy HI, meg LO. A régi turbógombhoz van, P1ben se használták már semmire.
2012. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha meg jumperek vannak benne, akkor te tudod megadni, mi legyen rajta
2012. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta az a hőmérsékletet írta ki, meg ha megfigyeled I88 így vannak rajta a ledek. Szóval egyértelműen 199 tud kiírni bármilyen számot esetleg a jumperekkel ha sima 5V-ra kötöm valami két betűs szót. Azért kérdezem. Azt mondta haverom egy nagyon régi tápegységbe volt bekötve vhova. Mondjuk nem értem hogy 5V a fesz igénye a tápban 12V-van. De a ledekből én is egyértelműen hőmérsékletre gondoltam.
2012. jún. 7. 22:25
 4/4 anonim ***** válasza:

rosszul mondta. ez sajna csak egy kijelző

egyébként mi a p1csa lenne 199 fok egy pcben?

és pont azért 5 volt, mert led, egyébként a pc tápban 12 v és 5v van

2012. jún. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!