Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell egy feliratnak az...

Hogy kell egy feliratnak az FPS-ét átállítani?

Figyelt kérdés

ne linkeljetek semmilyen oldalt,az nekem kínai,hanem írjátok le úgy,hogy én is értsem.

subtitle workshop fentvan a gépemen,a kmplayer is,azt is tudom,hogy a video fps-e mennyi és azt is,hogy a feliratnak mennyinek KÉNE lennie,de nemtudom,hogy hogyan kell átállítani.

Előre is köszönöm a választ!

amúgy a video fps-e:25 a feliratnak meg:29,97

(pedig a release ugyanaz,ezért nem is értem...)


2012. jún. 8. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

[link]


Ne mondd, hogy egy ilyen lépésenkénti leírás kevesebb segítséget nyújt, mint hogy valaki itt ledarálja pár mondatban a saját tudása szerint a dolgokat.

2012. jún. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

mondtam,hogy ne linkeljetek,köszi.

most ebből mit kéne értenem:

"Subtitle Workshop 2.51-ben a Bemeneti FPS annak a videónak az fps-e, amelyhez a felirat eredetileg készült, az FPS, amelyhez a feliratot igazítani akarjuk. A két kisablak a beállításhoz a video-előnézeti mód ablaka mellett balra található. Ha már megvannak az fps-ek, annyi csak a teendő, hogy betöltve a feliratot ki kell jelölni az értékeket. Azonos vágás (képkockaszám) esetén ezután már csak minimális, azonos mértékű csúszás lehetséges az egész feliratban, mely a lentebb ismertetett módszerekkel (eltolással) könnyedén korrigálható."

mi az istent jelöljek ki?és hogy lehet ezzel átállítani az fps-t?

légyszives normális választ!

2012. jún. 8. 18:13
 3/3 A kérdező kommentje:
na,sikerült,végülis kiügyeskedtem magamtól.
2012. jún. 8. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!