Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Le tudnátok írni a Sony...

Le tudnátok írni a Sony Ericsson Xperia Play előnyeit és hátrányait?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Előny: majdnem PSP, hátrány: majdnem féltégla :D
2012. jún. 14. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hááát köszi bár nem pont így értettem, hanem pl., hogy könnyen karcolódik de jól szól a hangszóró meg ilyenek (PÉLDÁUL!!)de azért köszi XD
2012. jún. 14. 19:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Na látom érted a viccet :D Elég erős a hárdver, és jó a szoftveres támogatása is, a dedikált gombokkal jól lehet játszani, lassulni néha lassul, de most mi nem? Fényképeket is elég jókat készít. Viszont tényleg elég nagy, ezeket egy ismerősöm mondta róla amúgy, elég nehezen talált rá tokot, kicsit, neki nem lett karcos még, de eléggé vigyáz is rá. Összességében véve jó készülék.
2012. jún. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm!...de azért még mondhattok róla dolgokat. előre is köszi...
2012. jún. 15. 19:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem én erősebb telót vennék, de ennek az egyik fontos előnye: Vannak játékok, amik ehhez vannak külön konfigurálva, és marhajól lehet rajta játszani:D
2012. jún. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Maxi333 válasza:
a hangszóró elég jó csak a basszust nem nagyon adja a gombokról könnyen lekopik az az ezüst festék bár én eléggé meggyötörtem már az enyémet de amugy nagyón jó telefon gyors nekem még soha nem fagyott le a flashlight is fainul világít :) nemsok telefonra cserélném le ja meg ha poros a két platnyi közt és szétcsúsztatod akkor elég gyorsan lekopik róla a festék és karcos lesz de veszel hozzá egy tokot és lehet nem lesz annyira poros
2012. jún. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat. Szerintem veszek 1et:)...
2012. jún. 23. 21:54
 8/9 anonim válasza:

Barátom ilyet vett magának, és nem lehet róla levakarni, pedig már fél éve megvan neki. :)

Nekem azt tűnt, föl, hogy állandóan tölti este, ugye akksi ezeknél az okostelóknál nem egy bivalyteljesítmény, de ezt leszámítva nem igazán van olyan, amit nem lehetne megcsinálni vele. :D

Plusz jah, kb téglaméretű, nekem ez nem tetszik benne, de őt nem zavarja.

Ha játékra kell főleg, akkor tökéletes.

2012. jún. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
áááááá kellkellkellkell!! viszont még várok kicsit vele úgyhogy ha valaki tud még róla mondani vmi érdekeset az mondjon légy szíves. köszi :) ja és az eddigieknek is köszi
2012. jún. 26. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!